Elgitarr, Encore, i fodral. Längd: 96 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
AUKTION! Auktionen gäller en elgitarr, Höfner. från 50-talet, troligen från -59. Bud lämnas här i kommentarsfältet eller hos personalen vid möbeldisken. Vi uppdaterar buden som kommer in i butiken här på Facebook.