AUKTION! Auktionen gäller en elgitarr, Höfner. från 50-talet, troligen från -59. Bud lämnas här i kommentarsfältet eller hos personalen vid möbeldisken. Vi uppdaterar buden som kommer in i butiken här på Facebook.
![Gitarr, Akustisk, Levin, (spricka). Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Gitarr, Akustisk, Levin, (spricka). Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7B09E2DF42-6620-4A54-B798-8140CEB9A356%7D.jpg)
Gitarr, Akustisk, Levin, (spricka). Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
![Gitarr, Akustisk, Hoyer, 12-strängad. Längd: 105,5 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Gitarr, Akustisk, Hoyer, 12-strängad. Längd: 105,5 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7B96A1637A-CFD5-4E15-8F2C-DA89FCFA53C2%7D.jpg)